Jedním z typických prvků věžních a fasádních hodin je číselník, který tvoří se stavbou jeden architektonický celek. Při výběru vhodného designu číselníku Vám pomůže vzorkovník, který obsahuje vyobrazení mnoha variant číslic a ručiček, minutových značek, mezikruží a jejich vzájemných kombinací.

Uvítáme také Vaše vlastní návrhy, které naši odborníci zpracují pomocí grafického programu a umístí digitálně do projektu nebo fotografie Vašeho objektu.

Neméně důležitý je i materiál číselníku. Při jeho výběru záleží především na požadovaných vlastnostech, vzhledu a cenové dostupnosti. Nejčastěji se používá bílý průsvitný plast nebo pozinkovaný plech. Pro památkově chráněné objekty zhotovujeme repliky číselníků z kovů, zejména mědi, v původním provedení nebo podle návrhu architekta. Atraktivně působí osvětlený číselník zhotovený z průsvitného skla se zadním podsvětlením. Dalším způsobem je nasvícení číselníku z venkovní strany. Velice efektní jsou číselníky s podsvícenými ručičkami. Možnost výběru z mnoha typů číselníků, ručiček, barev podkladů, materiálů a velikostí.