Interiérové hodiny analogové

Analogové hodiny MOBATIME vynikají kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností. Využití najdou zejména ve školách, v nemocnicích, ve veřejných budovách, průmyslových objektech, na sportovištích, v televizních a rozhlasových studiích, v budovách veřejné dopravy, ale i v menších instalacích jako autonomní hodiny. Disponují vysokou variabilitou designu, možnostmi způsobu synchronizace a volby doplňkových funkcí.

VÍCE

Interiérové hodiny digitální

Digitální hodiny MOBATIME vynikají kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností. Využití najdou zejména ve školách, v nemocnicích, ve veřejných budovách, průmyslových objektech, na sportovištích, v televizních a rozhlasových studiích, v budovách veřejné dopravy, ale i v menších instalacích jako autonomní hodiny. Disponují vysokou variabilitou designu, možnostmi způsobu synchronizace a volby doplňkových funkcí. Digitální hodiny zobrazí mimo času také datum, teplotu, nebo mohou fungovat jako stopky.

VÍCE

Venkovní hodiny

Ať už analogové či digitální, hodiny jsou přirozenou dominantou každého prostranství. Uplatní se zejména na veřejných prostranstvích, dopravních terminálech, sportovištích či jako architektonický prvek fasády domu. Stavebnicový systém umožňuje sestavit hodiny kulaté nebo čtvercové od jednostranných nástěnných po čtyřstranné sloupové či se závěsem. Voděodolný plášť umožňuje instalaci v nepříznivých podmínkách a možnost osvětlení zaručuje čitelnost v nočních hodinách. Možnost volby synchronizace je samozřejmostí.

VÍCE

Věžní a fasádní hodiny

Výroba, montáž a servis věžních a fasádních hodin jsou pro nás tradicí. Zkušenosti a profesionalita vyřeší standardní i individuální požadavky. Věžní a fasádní hodiny najdou uplatnění zejména na věžích kostelů, radnic, na významných budovách, nádražích a veřejných budovách, na kapličkách a zvonicích. Poskytujeme technické prohlídky, návrh řešení včetně vizualizace a komplexní dodávku. Nabízíme dle konkrétní potřeby mechanické hodinové stroje, elektronické systémy věžních hodin, automatizaci stávajících systémů, zakázkovou výrobu, ale také servis všech typů hodinových strojů.

VÍCE