Veřejná doprava

Oblast veřejné dopravy je velice živý a rychle se vyvíjející segment a nároky na technologie se neustále zvyšují. Široké portfolio a neustálý rozvoj díky vlastnímu vývojovému týmu zajišťuje schopnost řešit většinu požadavků na vybavení projektů veřejné dopravy časoměrnou a zobrazovací technologií.

VÍCE

Školy

Standardní nároky škol na vybavení hodinami se s dobou rozšiřují o další nové prvky. Naše portfolio a zkušenosti jsou schopny řešit jak běžné vybavení (analogové hodiny, řídící hodiny, školní zvonky), tak nové požadavky, jako jsou digitální hodiny v různých provedeních, bezdrátová synchronizace, synchronizace času v sítích, nebo docházkové systémy do školských zařízení.

VÍCE

Bazény a sportoviště

Mezi standardní vybavení sportovišť a bazénů patří v dnešní době nejen informace o čase, ale také další dodatkové informace, jako jsou teplota vody, počet návštěvníků, informace o probíhajících programech, či v případě sportovních hal a hřišť score boardy. Díky našemu širokému portfoliu vyřešíme kompletní vybavení v oblasti zobrazení času a informací na základě konkrétních potřeb a rozsahu projektu.

VÍCE

Veřejná prostranství

Rozmanitý charakter veřejných prostranství klade také různorodé požadavky na vybavení. Hodiny jsou častým prvkem, nezřídka doplněné o další ukazatele – datum, teplota, text apod. Stěžejní je také otázka designu vhodného pro konkrétní instalaci. Podle charakteru projektu navrhneme řešení včetně vizualizací od klasického po moderní, včetně individuálních na základě návrhu architekta.

VÍCE

Kostely

Komplexní řešení pro kostely je pro nás tradicí. Zahrnuje jak nové instalace, tak servis, renovace, technické prohlídky, modernizace stávajících systémů a veškeré poradenství. Řešíme hodinové stroje, číselníky, zvonění a odbíjení, elektronické řídící systémy i další nestandardní zakázkové požadavky. Doplňkem jsou pak další prvky jako ukazatel čísla písně, nebo textu.

VÍCE

Průmyslové objekty

V rámci firemních provozů a průmyslových objektů řešíme nejen informaci o čase a jeho precizní synchronizaci, ale také další oblasti spojené s časem, či zobrazením informací. Na míru vyřešíme sledování docházky zaměstnanců díky vlastnímu propracovanému docházkovému systému, vyrobíme průmyslové displeje zobrazující informace na základě konkrétních potřeb – počet dní bez úrazu, počet vyrobených kusů na lince, vyvolání kamionů atd.

VÍCE