Informační systémy pro dopravu

Rychle, stručně a přehledně zobrazí větší množství informací. Díky propracovanému systému ovládání vyhoví nejen požadavkům na standardní využití, ale splní i požadavky náročných instalací. Podávají informace cestujícím na nádražích, dopravních terminálech veřejné dopravy, letištích a zastávkách. Vyznačují se dlouhou životností a odolností. Vysoká svítivost zaručuje dobrou čitelnost za všech světelných podmínek a antireflexní úprava čelního skla zabraňuje odleskům. Nízká spotřeba umožňuje nepřetržitý provoz.

VÍCE

Průmyslové displeje

Potřebujete rychle a přehledně zobrazit jakoukoliv informaci? Máme řešení od jednoduchých sedmi-segmentových displejů po univerzální informační panely. Digitální displeje mají velice široké uplatnění od veřejných prostranství, sportovišť a bazénů po firemní provozy, welness, reklamu atp. Standardní je využití pro zobrazení teplot, hodnot solárních systémů, zobrazení dnů bez úrazů, čísla písně pro kostely, nebo jednoduché textové informace. Digitální displeje disponují vysokou variabilitou provedení, mohou být interiérové i do exteriéru. K dispozici je výběr doplňků k rozšíření základních funkcí.

VÍCE

Sportovní tabule

Zobrazují čas, stav a výsledky halových nebo venkovních sportů. Přehledně zobrazí potřebné informace v sportovních halách, na hřištích, ale i ve školních tělocvičnách, sportovních oddílech nebo centrech volného času. Jednoduchý segmisegmentový ukazatel skóre zobrazí reálný čas, hrací dobu a skóre. Tabule pro halové sporty zobrazí potřebné informace pro sporty košíková, odbíjená, malá kopaná a házená. Fotbalové hodiny sestavené z analogových hodin a digitálního ukazatele skóre zaručují výbornou čitelnost z větší vzdálenosti a za ostrého slunečního svitu.

VÍCE

Univerzální informační panely

Vysoce kvalitní obraz pro zobrazení statických i dynamických textů, obrázků, videí a živého vysílání. Na plně grafickém displeji lze zobrazovat informace o veřejné dopravě, odjezdy vlaků a autobusů, všeobecné informace pro cestující, ale také reklamní sdělení a barevné prezentace. Panely lze sestavit od jednoduchých displejů až po obrazovky obřích rozměrů. Nabízíme pomoc ve výběru správné technologie, rozměru matice i SW pro vaši konkrétní aplikaci. Panely vyhovují standardům jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Možnost dotykové nebo bezdotykové technologie.

VÍCE