Veřejná doprava

/Obchod/Veřejná doprava
  • Kulaté nebo čtvercové analogové hodiny METRO jsou přirozenou dominantou každého prostranství. Hodiny se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností i v nepříznivých klimatických podmínkách. Typové označení METRO hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: METRO.232.A.80.T.K.C11.LL Analogové hodiny METRO, kulaté, podružné hodiny pro minutové impulsy, průměr číselníku 80 cm, třístranné, montáž na sloup - nasouvací, design číselníku C11, osvětlení pro nízké teploty, stálé napájení 230 VAC.
  • Informační panely řady GL jsou digitální LCD informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticový LCD displej poskytuje flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Rozložení informací na LCD panelu je volně konfigurovatelné s možností zobrazení textů nebo jednoduchých grafických symbolů. Použitá technologie transflexních LCD zajišťuje perfektní čitelnost i na přímém slunečním světle. Výběr z modulárních konceptů pro různé konfigurace displejů. Rám panelu je zhotovený z ohýbaného ocelového plechu a hliníkových profilů. Přední bezpečnostní sklo chránící kolemjdoucí v případě násilného poškození panelu. Možnost jednostranného nebo dvoustranného provedení. Možnost zhotovení s pevnými popisy. Výběr z komplexní sady volitelných komponentů.
  • Informační panely řady GS a GT jsou digitální LED informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticové LED displeje poskytují flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím aktuální údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Typové označení GSI panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GSO panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GTO panelů pro objednávku naleznete zde
  • Kulaté nebo čtvercové analogové hodiny METROLINE jsou vhodné pro vnitřní i venkovní montáž. Hodiny se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností.
  • Hodiny řady DSC jsou vysoce odolné digitální hodiny určené zejména pro použití v exteriérech. Velké provedení hodin nabízí univerzální využití, kvalitu a užitečné funkce. Typové označení DSC hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: DSC.180.4.R.N.N.NTP.RAL9005 TP 30m Digitální hodiny, výška číslic 180 mm, čtyřmístné, červený displej, jednostranné, nástěnná montáž, siťová verze s napájením ze sítě, černý rám RAL 9005, 1 ks teplotní čidlo IP 66 s kabelem délky 30 m.