Sportovní tabule

/Obchod/Sportovní tabule

V kategorii sportovní tabule nabízíme zařízení pro zobrazování sportovních výsledků (ukazatel skóre, fotbalové hodiny). Sportovní tabule MOBATIME lze využít na různých typech sportovišť, hřišť, v centrech volného času a dalších prostorách.

Můžete vybírat z těchto sportovních tabulí pro různé účely:

  • Ukazatel skóre – v této kategorii nabízíme 4 typy ukazatelů, které umožňují zobrazení skóre, reálného času, hrací doby a stopek. Vhodné varianty pro interiér i exteriér.
  • Fotbalové hodiny – klasické velké fotbalové hodiny pro zobrazení času a skóre utkání. Fotbalové hodiny jsou určené do exteriéru fotbalových hřišť.

Sportovní tabule značky MOBATIME se vyznačují kvalitním provedením, dlouhou životností a snadnou obsluhou. Pro více informací o sportovních tabulích MOBATIME navštivte jednotlivé kategorie.

Proč si vybrat sportovní tabule od značky MOBATIME?

Působíme na trhu již od roku 1991 a jsme skutečnými odborníky nejen na sportovní tabule, ale také na informační panely, docházkové systémy, časoměrná a další zařízení.
Dodáme Vám sportovní tabuli na míru Vašim požadavkům. Kontaktujte nás a spolu jistě vybereme nejvhodnější řešení.
Spojujeme kvalitu spolu s výhodnou cenou. Sportovní tabule od MOBATIME jsou cenově přívětivé a mají dlouhou životnost.
Koupí sportovní tabule to nekončí. Součástí našich služeb je také poradenství a servis.

Realizace sportovních tabulí MOBATIME

Za kvalitní a dobře provedenou práci nejlépe mluví výsledky. Jsme velmi rádi, že naše sportovní tabule zpříjemňují sportovní aktivity divákům, rozhodčím i soutěžícím. Chcete se také objevit v našich referencích? Zadejte poptávku v detailu Vámi zvoleného ukazatele skóre, výsledkové tabule nebo fotbalových hodin a my se Vám ozveme.