Univerzální informační panely

/Obchod/Univerzální informační panely
  • Univerzální dotykové a bezdotykové TFT displeje zaručují vysoce kvalitní obraz pro zobrazení statických i dynamických textů, obrázků a videí. Na plně grafickém displeji lze zobrazovat informace o veřejné dopravě, odjezdy vlaků a autobusů, všeobecné informace pro cestující, ale také reklamní sdělení a barevné prezentace. TFT multimediální displej může být zhotoven jako autonomní zobrazovací prvek nebo jako součást většího informačního systému. Výhodou je velmi jednoduchý režim ovládání a snadná a okamžitá změna zobrazujících se informací. Rám panelu je zhotoven z hliníkových eloxovaných profilů. Přední bezpečnostní sklo chránící kolemjdoucí v případě násilného poškození panelu. Antireflexní provedení zabraňuje rušivým optickým vlivům z důvodu možného odrazu světla.
  • Novou úroveň v zobrazovací technice představují LED velkoplošné multimediální obrazovky. Splňují každý požadavek na reklamu - od jednoduchých displejů až po obrazovky obřích rozměrů. Jsou řešením pro dynamickou reklamu pro rozdílné potřeby zákazníků; s vysokou kvalitou a efektivní cenou. Přitahují oči zákazníků, velkých i malých, a tak oslovují velké množství potenciálních klientů. Nabízíme pomoc ve výběru správné technologie, rozměru matice i SW pro vaši konkrétní aplikaci. LED velkoplošné multimediální obrazovky jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Slouží jako médium pro místní informační tabule či billboardy, pro obchodní, reklamní i sportovní účely. Flexibilita zobrazování umožňuje rychle reagovat na rozmanité události, v případě mimořádné události se důležité informace šíří rychle a efektivně. Možnost živého vysílání a vícejazyčné oslovení zákazníka zvyšuje atraktivitu tohoto média.
  • Univerzální LED informační panely řady DO pro přehledné zobrazení většího množství informací. Střídající se informace a efekty v zobrazení textu zaujmou a umožní sdělit v krátké době velké množství zpráv. Snadná obsluha vám poskytne a nabídne pohodlné využití všech možností a funkcí obslužného programu s co největším efektem. Nízká spotřeba vám umožní využívat toto medium nepřetržitě. Dlouhá životnost zaručí návratnost investice. Univerzální informační panely určené pro použití jak v exteriérech, tak i interiérech, osazeny vysoce svítivými SMD LED diodami značkových dodavatelů. Vyhoví plně nejen požadavkům na standardní využití při zobrazení prezentací v závislosti na čase a datu, ale díky propracovanému systému ovládání lze obsah stránek měnit dynamicky v závislosti na zadaných událostech a současně vkládat do textu objekty (texty, čísla, datum, čas, stopky, piktogramy). Společně s možností volby různých fontů, efektů přechodu stránek a způsobu zvýraznění textu nebo doplněním pevných popisových polí lze vytvořit velmi atraktivní prezentace, monitorovat výrobní procesy a stavy, zobrazovat aktuální výsledky, sestavy, jízdní řády a další.