Průmyslové displeje

/Obchod/Průmyslové displeje
  • Displej řady DS zobrazuje výstupy z fotovoltaických systémů ve třech řádcích. Vhodné pro použití v exteriérech (model DSO) i interiérech (model DSI). Displej lze umístit kdekoliv a připojit přímo k elektroměru nebo měniči napětí. Synchronizace SO – impulsy z elektroměru, po sériové lince RS 232 nebo RS 485. Výška číslic 57, 100 nebo 180 mm. Barva číslic červená, žlutá, pravá zelená, bílá nebo modrá; možnost výběru barvy i počtu číslic pro každý řádek. Součástí panelu je IR dálkový ovladač pro snadné ovládání. Příklad zobrazení: ✓ denní produkce ✓ celková produkce ✓ výkon ✓ úspora CO2
  • Digitální displej zobrazuje počet dní od posledního úrazu. Připomíná pracovníkům, jak je důležité dávat pozor na bezpečnost práce a zaměřit se na zajištění pracoviště. Pro snadnou čitelnost je displej 7segmentový s vysokou svítivostí a s širokým pozorovacím úhlem. Lze si zvolit výšku, barvu číslic, a také design pozadí. Součástí ukazatele může být i slogan. Zároveň je možné zobrazit více informací o četnosti úrazů, nebo také čas, datum a teplotu. Dostupná varianta pro vnitřní (model AFI) i venkovní provedení (model AFO). Typové označení AFI-AFO ukazatelů pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: AFI.57.1.R.V.N.N.NTP Interiérový displej AFI, výška číslic 57 mm, 1 červený displej, vertikální uspořádání, jednostranný, nástěnná montáž, Ethernet synchronizace, napájení 230 VAC.
  • Ukazatel písně zobrazuje číslo zpívané písně a sloky v kostelích, kaplích nebo modlitebnách. Pohotově upozorní na změnu čísla písně nebo sloky. Ukazatel písně je určen pro použití v interiérech. Sedmisegmentové LED zobrazovače vysoké svítivosti zaručují výbornou čitelnost ze všech úhlů pohledu. LED displej je možné vybrat v červené, pravé zelené, žluté, modré nebo zelené barvě. Rám ukazatele písně je zhotovený z hliníkových eloxovaných profilů. Možnost montáže na zeď, stropním závěsem nebo boční konzolou. Napájení ze sítě 230 V.
  • Digitální displej řady DT je univerzální digitální displej pro zobrazení času, data a až tří teplot. Využití je možné v exteriérech i interiérech.
  • Doplňky

    160