Informační systémy pro dopravu

/Obchod/Informační systémy pro dopravu

V kategorii informačních systémů pro dopravu nabízíme několik produktových řad LED panelů a LCD panelů pro zobrazení informačních textů různých velikostí a typů. Každý LED panel a LCD panel značky MOBATIME se vyznačuje kvalitním provedením, dlouhou životností a snadnou obsluhou. Můžete vybírat z těchto řad LED panelů a LCD panelů pro zobrazení informací o dopravě:

  • LED panely řady GSI a GSO – plně barevné RGB LED panely zajišťují dokonale věrné a živé barvy. LED Full Matrix technologie umožňuje volnou konfiguraci plochy obrazovky LED panelu. Dokonale zobrazuje text, grafické symboly, obrázky, videa, webové stránky a živá vysílání.
  • LED panely řady DO – LED panely s možností výběru z pěti barev displeje (červené, zelené, žluté, bílé nebo modré SMD LED diody). Výborně zobrazují texty a grafické symboly.
  • LCD panely řady GL – LCD panely s bílým textem na modrém nebo černém pozadí. LCD Full Matrix technologie umožňuje volnou konfiguraci plochy obrazovky LCD panelu. Vhodné pro zobrazení textů a grafických symbolů.

Pro více informací o LED panelech a LCD panelech MOBATIME navštivte jednotlivé kategorie.

Proč si vybrat LED panel nebo LCD panel pro zobrazení informací o dopravě od značky MOBATIME?

Působíme na trhu již od roku 1991 a jsme skutečnými odborníky na LED panely a LCD panely, docházkové systémy, časoměrná a další zařízení.
Dodáme Vám LED panel i LCD panel na míru Vašim požadavkům. Kontaktujte nás a spolu jistě vybereme nejvhodnější řešení.
Spojujeme kvalitu spolu s výhodnou cenou. LED panely a LCD panely od MOBATIME jsou cenově přívětivé a mají dlouhou životnost.
Koupí LED panelu nebo LCD panelu to nekončí. Součástí našich služeb je také poradenství a servis.

Realizace LED panelů MOBATIME

Za kvalitní a dobře provedenou práci nejlépe mluví výsledky. Jsme velmi rádi, že naše LED panely MOBATIME informují cestující například na trati Týniště n. Orlicí – Broumov (LED panely řady GSO), na železniční stanici Častolovice nebo na autobusovém nádraží v Bruntálu. Chcete se také objevit v našich referencích? Zadejte poptávku v detailu Vámi zvoleného LED panelu a my se Vám ozveme.

  • Informační panely řady GS a GT jsou digitální LED informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticové LED displeje poskytují flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím aktuální údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Typové označení GSI panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GSO panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GTO panelů pro objednávku naleznete zde
  • Informační panely řady GL jsou digitální LCD informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticový LCD displej poskytuje flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Rozložení informací na LCD panelu je volně konfigurovatelné s možností zobrazení textů nebo jednoduchých grafických symbolů. Použitá technologie transflexních LCD zajišťuje perfektní čitelnost i na přímém slunečním světle. Výběr z modulárních konceptů pro různé konfigurace displejů. Rám panelu je zhotovený z ohýbaného ocelového plechu a hliníkových profilů. Přední bezpečnostní sklo chránící kolemjdoucí v případě násilného poškození panelu. Možnost jednostranného nebo dvoustranného provedení. Možnost zhotovení s pevnými popisy. Výběr z komplexní sady volitelných komponentů.
  • Univerzální LED informační panely řady DO pro přehledné zobrazení většího množství informací. Střídající se informace a efekty v zobrazení textu zaujmou a umožní sdělit v krátké době velké množství zpráv. Snadná obsluha vám poskytne a nabídne pohodlné využití všech možností a funkcí obslužného programu s co největším efektem. Nízká spotřeba vám umožní využívat toto medium nepřetržitě. Dlouhá životnost zaručí návratnost investice. Univerzální informační panely určené pro použití jak v exteriérech, tak i interiérech, osazeny vysoce svítivými SMD LED diodami značkových dodavatelů. Vyhoví plně nejen požadavkům na standardní využití při zobrazení prezentací v závislosti na čase a datu, ale díky propracovanému systému ovládání lze obsah stránek měnit dynamicky v závislosti na zadaných událostech a současně vkládat do textu objekty (texty, čísla, datum, čas, stopky, piktogramy). Společně s možností volby různých fontů, efektů přechodu stránek a způsobu zvýraznění textu nebo doplněním pevných popisových polí lze vytvořit velmi atraktivní prezentace, monitorovat výrobní procesy a stavy, zobrazovat aktuální výsledky, sestavy, jízdní řády a další.