Informační systémy pro dopravu

/Obchod/Informační systémy pro dopravu

V kategorii informačních systémů pro dopravu nabízíme několik produktových řad LED panelů a LCD panelů pro zobrazení informačních textů různých velikostí a typů. Každý LED panel a LCD panel značky MOBATIME se vyznačuje kvalitním provedením, dlouhou životností a snadnou obsluhou. Můžete vybírat z těchto řad LED panelů a LCD panelů pro zobrazení informací o dopravě:

  • LED panely řady GSI a GSO – plně barevné RGB LED panely zajišťují dokonale věrné a živé barvy. LED Full Matrix technologie umožňuje volnou konfiguraci plochy obrazovky LED panelu. Dokonale zobrazuje text, grafické symboly, obrázky, videa, webové stránky a živá vysílání.
  • LED panely řady DO – LED panely s možností výběru z pěti barev displeje (červené, zelené, žluté, bílé nebo modré SMD LED diody). Výborně zobrazují texty a grafické symboly.
  • LCD panely řady GL – LCD panely s bílým textem na modrém nebo černém pozadí. LCD Full Matrix technologie umožňuje volnou konfiguraci plochy obrazovky LCD panelu. Vhodné pro zobrazení textů a grafických symbolů.

Pro více informací o LED panelech a LCD panelech MOBATIME navštivte jednotlivé kategorie.

Proč si vybrat LED panel nebo LCD panel pro zobrazení informací o dopravě od značky MOBATIME?

Působíme na trhu již od roku 1991 a jsme skutečnými odborníky na LED panely a LCD panely, docházkové systémy, časoměrná a další zařízení.
Dodáme Vám LED panel i LCD panel na míru Vašim požadavkům. Kontaktujte nás a spolu jistě vybereme nejvhodnější řešení.
Spojujeme kvalitu spolu s výhodnou cenou. LED panely a LCD panely od MOBATIME jsou cenově přívětivé a mají dlouhou životnost.
Koupí LED panelu nebo LCD panelu to nekončí. Součástí našich služeb je také poradenství a servis.

Realizace LED panelů MOBATIME

Za kvalitní a dobře provedenou práci nejlépe mluví výsledky. Jsme velmi rádi, že naše LED panely MOBATIME informují cestující například na trati Týniště n. Orlicí – Broumov (LED panely řady GSO), na železniční stanici Častolovice nebo na autobusovém nádraží v Bruntálu. Chcete se také objevit v našich referencích? Zadejte poptávku v detailu Vámi zvoleného LED panelu a my se Vám ozveme.

  • Univerzální LED informační panely řady DO pro přehledné zobrazení většího množství informací. Střídající se informace a efekty v zobrazení textu zaujmou a umožní sdělit v krátké době velké množství zpráv. Snadná obsluha vám poskytne a nabídne pohodlné využití všech možností a funkcí obslužného programu s co největším efektem. Nízká spotřeba vám umožní využívat toto medium nepřetržitě. Dlouhá životnost zaručí návratnost investice. Univerzální informační panely určené pro použití jak v exteriérech, tak i interiérech, osazeny vysoce svítivými SMD LED diodami značkových dodavatelů. Vyhoví plně nejen požadavkům na standardní využití při zobrazení prezentací v závislosti na čase a datu, ale díky propracovanému systému ovládání lze obsah stránek měnit dynamicky v závislosti na zadaných událostech a současně vkládat do textu objekty (texty, čísla, datum, čas, stopky, piktogramy). Společně s možností volby různých fontů, efektů přechodu stránek a způsobu zvýraznění textu nebo doplněním pevných popisových polí lze vytvořit velmi atraktivní prezentace, monitorovat výrobní procesy a stavy, zobrazovat aktuální výsledky, sestavy, jízdní řády a další.
  • Informační panely řady GL jsou digitální LCD informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticový LCD displej poskytuje flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Rozložení informací na LCD panelu je volně konfigurovatelné s možností zobrazení textů nebo jednoduchých grafických symbolů. Použitá technologie transflexních LCD zajišťuje perfektní čitelnost i na přímém slunečním světle. Výběr z modulárních konceptů pro různé konfigurace displejů. Rám panelu je zhotovený z ohýbaného ocelového plechu a hliníkových profilů. Přední bezpečnostní sklo chránící kolemjdoucí v případě násilného poškození panelu. Možnost jednostranného nebo dvoustranného provedení. Možnost zhotovení s pevnými popisy. Výběr z komplexní sady volitelných komponentů.
  • Informační panely řady GS a GT jsou digitální LED informační panely speciálně navržené pro zastávky a terminály hromadné dopravy. Plně maticové LED displeje poskytují flexibilní řešení pro informační systémy podávající cestujícím aktuální údaje o jízdních řádech a dopravních informacích. Typové označení GSI panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GSO panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GTO panelů pro objednávku naleznete zde
  • Informační panely řady GF jsou navrženy zejména pro zobrazování aktuálních jízdních řádů, dopravních informací, reklamních sdělení či multimédií. Vybírat lze ze tří typů provedení: nástěnné (GFN, GFNI), vestavné (GFF) nebo samostatně stojící (GFT). Typové označení GFN panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GFNI panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GFF panelů pro objednávku naleznete zde Typové označení GFT panelů pro objednávku naleznete zde