Docházkové hodiny

/Obchod/Docházkové hodiny

K čemu slouží tzv. píchačky?

Píchací hodiny, lidově píchačky, slouží k dokonalému přehledu o docházce zaměstnanců všech druhů firem. První píchačky se objevily již v roce 1888 v New Yorku, kde je začal prodávat šperkař Willard Le Grand Bundy. Z jeho první manufaktury, zaměřené na výrobu píchacích hodin, později vznikla světoznámá společnost IBM.

Dnes můžeme na trhu vybírat mezi různými druhy píchacích hodin. Základní verze píchaček obvykle fungují na principu tisku data a času na papírové karty. Elektronické píchací hodiny v sobě mívají narozdíl od základních modelů nějaký typ softwaru. Nejnovější typy píchaček se v rytmu moderní doby dokáží synchronizovat například s mobilními telefony, snímají otisky prstů atd.

Dobře fungující firma se bez píchacích hodin dnes již neobejde. Nezáleží na tom, zda si zvolíte píchačky klasické či moderní. Jejich pořízením ušetříte čas sobě i zaměstnancům, potažmo účetním a všem, kdo se podílejí na chodu firmy. Z rozličné nabídky píchaček MOBATIME si každý může vybrat píchací hodiny na míru jeho potřebám.

Píchačky MOBATIME BX 1500

Docházkové hodiny BX1500 jsou příkladem tradičních píchaček využívajících papírové karty.

Jaké typy píchacích hodin nabízíme?

Naší nabídkou píchacích hodin se snažíme pokrýt různorodé potřeby zákazníků.

  • píchačky na papírové karty – píchací hodiny pro menší i větší firmy, určené k okamžitému použití, autonomní
  • píchačky se sčítáním a tiskem – dokáží spolu s docházkou počítat i mzdu
  • cloudový docházkový systém iTA – nejmodernější verze klasických píchacích hodin, možnost evidence pomocí otisku prstu, čip, nálepky, karty, mobilní aplikace nebo přes prohlížeč

Docházkové hodiny iTA MOBATIME

Píchačky se s rozvojem technologií nahrazují moderními informačními systémy.

Jednotlivé modely píchaček MOBATIME se od sebe liší především funkcemi. Pro bližší informace najdete v detailu každých píchacích hodin technické parametry.
K píchačkám tisknoucím na papírové karty nabízíme i veškeré příslušenství. Více informací naleznete na produktové stránce firemnidochazka.cz.

Nevíte-li si rady s výběrem píchacích hodin, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit osobně na naší prodejně ve Vyškově.