Interiérové digitální hodiny

/Obchod/Interiérové digitální hodiny

Digitální hodiny MOBATIME v různých designech

Interiérové digitální hodiny MOBATIME vynikají kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností. Tyto světelné hodiny najdou využití zejména ve školách, v nemocnicích, ve veřejných budovách, průmyslových objektech, na sportovištích, v televizních a rozhlasových studiích, v budovách veřejné dopravy, ale i v menších instalacích jako autonomní hodiny.

Naše digitální hodiny disponují vysokou variabilitou designu, možnostmi způsobu synchronizace a doplňkovými funkcemi. Digitální hodiny zobrazují kromě času také datum, teplotu nebo mohou fungovat jako stopky.

Hledáte-li světelné hodiny pro větší interiéry, prohlédněte si také naši nabídku venkovních nástěnných hodin.

V kategorii digitálních hodin MOBATIME nabízíme několik řad digitálních hodin, které se liší nejen funkcemi, ale i vzhledem a velikostí. Vybírat si můžete například z tradičnějších provedení digitálních hodin (digitální hodiny DC, digitální hodiny SLH-DC v nerezovém rámu, digitální hodiny ALU-DC v hliníkovém rámu nebo digitální hodiny DE.S mimořádně odolné proti úderům míče), digitálních hodin DA se sekundovým kruhem nebo digitálních hodin, které zobrazují více informací (digitální hodiny TZI s ukazatelem světových časů, digitální hodiny DT s teploměrem a ukazatelem času).
V neposlední řadě u nás můžete pořídit také kalendářní digitální hodiny, interiérové digitální hodiny s LCD displejem nebo elegantní digitální hodiny v plastovém rámu (na dotaz).

K digitálním hodinám nabízíme také doplňky, jako jsou přijímače radiosignálu, přijímače GPS, dálková ovládání, čidla pro měření teploty, snímače vlhkosti a tlaku a další.

V případě zájmu o vyhotovení digitálních hodin pro Vaši firmu, budovu či jiný prostor nás neváhejte kontaktovat.

Proč si vybrat digitální hodiny od MOBATIME?

  • Nabízíme široký sortiment různých typů digitálních hodin
  • Poskytujeme individuální řešení na základě Vašich požadavků
  • Nákupem to nekončí – fungujeme také jako poradenství a servis
  • Jsme na trhu již od roku 1991