S radostí představujeme další úspěšnou kapitolu v našem příběhu inovací a služeb ve veřejné dopravě. Tentokrát byla naše pozornost soustředěna na vlakové nádraží v Českých Budějovicích, kde se v rámci rozsáhlé rekonstrukce stanice v letech 2020 až 2024 odehrála také instalace našich nejnovějších LED a TFT informačních panelů řady GT, GS a GF.

Tyto panely jsou již známé svým výkonem a spolehlivostí z mnoha jiných projektů po celé České republice, včetně Prahy, Brna a Ostravy. Naše technologie posouvá hranice možného v oblasti informačních systémů pro cestující, přinášejíc plně grafický displej s vynikající roztečí pixelů, vysokou svítivostí a živými barvami RGB, které zaručují bezkonkurenční čitelnost jak ve venkovních, tak i vnitřních prostředích.

Speciálně pro České Budějovice byla vyvinuta unikátní konfigurace našich panelů, přizpůsobená specifickým potřebám místního prostředí a zajišťující optimální dosah a viditelnost pro všechny cestující. Díky tomuto promyšlenému rozmístění jsou informace o odjezdech, zpožděních, směru jízdy, číslech nástupišť, a další důležité upozornění snadno dostupné a srozumitelné pro každého včetně zrakově postižených. Právě pro ně jsme panely vybavili technologií Text-To-Speech (TTS), která převádí text na mluvené slovo, což umožňuje zrakově postiženým cestujícím snadný přístup k potřebným informacím.

Konfigurace:

Pokud hledáte řešení v oblasti informačních panelů, která kombinují funkčnost, estetiku a nejmodernější technologie, jsme zde pro Vás. Naše týmy jsou připraveny poskytnout kompletní servis od návrhu až po instalaci a údržbu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.: 517 302 000, nebo přes náš kontaktní formulář.

Společně s Vámi můžeme vytvořit řešení na míru, které dokonale odpovídá Vašim potřebám a představám.