Jsme rádi, že jsme mohli přispět k modernizaci veřejné dopravy v Adamově prostřednictvím našich špičkových informačních panelů pro cestující. V tomto malebném městě jsme nainstalovali naše prověřené modely LED a TFT panelů řady GT, GS a GF, které jsou již známé ze svých instalací v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech.

Základními rysy panelů je plně grafický displej s jemnou roztečí pixelů a živými barvami RGB. Vyhoví tak vysokým nárokům na výbornou čitelnost ve venkovních i vnitřních prostorech. Plně grafické displeje jsou ideální pro zobrazení jakýchkoli informací – od textu a grafických symbolů po obrázky a videa.

Pro Adamov jsme navrhli specifickou konfiguraci, zohledňující umístění panelů ve strategických lokalitách pro maximální dosah a viditelnost.

Konfigurace:

  • LED informační panel řady GTO.26s            16 ks
  • LED informační panel řady GSI.26s                1 ks
  • TFT informační panel řady GFN.43                 1 ks
  • Barva rámů RAL5003

Pokud hledáte řešení v oblasti informačních panelů, která kombinují funkčnost, estetiku a nejmodernější technologie, jsme zde pro Vás. Naše týmy jsou připraveny poskytnout kompletní servis od návrhu až po instalaci a údržbu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.: 517 302 000, nebo přes náš kontaktní formulář.

Společně s Vámi můžeme vytvořit řešení na míru, které dokonale odpovídá Vašim potřebám a představám.