Těší nás, že jsme mohli být součástí významného projektu revitalizace trati u Brna, při které jsme dodali a nainstalovali informační panely pro cestující. Nové informační panely ukazují cestujícím aktuální časy odjezdů vlaků hned v pěti železničních stanicích: ve Starém Lískovci, Ostopovicích, Troubsku, Střelicích dolních a Střelicích. Jednostranné a dvoustranné exteriérové panely s roztečí pixelů 2,6 mm vyrobeny s antireflexním bezpečnostním sklem pro zachování vynikajícího kontrastu a snížení odlesků.

Vývoj a návrh nejmodernějších informačních systémů je založen na LED (Light Emitting Diode) grafických displejích. Základními rysy těchto profesionálních displejů je plně grafický displej s jemnou roztečí pixelů a živými barvami RGB. Vyhoví tak vysokým nárokům na výbornou čitelnost ve venkovních i vnitřních prostorech. Plně grafický displej umožňuje dokonalé zobrazení textu, grafických symbolů, obrázků, videí, webových stránek a živého vysílání.

Konfigurace:

  • Grafický LED informační panel GTO.26s            27 ks
  • Analogové hodiny pro panely GTO.ACLKS         16 ks
  • Barva rámů RAL5003

Sháníte informační panel pro zobrazení textů, obrázků, videí či živého vysílání? Nebo jen potřebujete odborně poradit s jeho výběrem? Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme případné dotazy. Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 517 302 000 nebo nám napište skrze kontaktní formulář.