Vážení zákazníci, o víkendu 19. – 20. 3. 2022 proběhne ve večerních hodinách aktualizace docházkového systému iTA. Aktualizace proběhne zcela automaticky, bez potřeby jakéhokoliv zásahu z Vaší strany. Díky pravidelným aktualizacím máte přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením.

Přehled nových funkcí a vylepšení:

 

✓ Možnost určit délku absence procentem pracovní doby

Reagujeme na evidování dovolené v hodinách, nahradíme pro Vás půlden nebo den dovolené procentuálním vyjádřením. Tuto funkci jsme pro Vás nastavili i pro další absenční účty.

[Docházka → Modul: Docházka → Typ přehledu: Měsíc/Rok → kliknout pravým tlačítkem myši do požadovaného dne → Vložit absenci → Pokročilé přidání absence]

 

✓ Možnost zaokrouhlení nároku na dovolenou

V případě, kdy zaměstnanec nastoupí do zaměstnáni v průběhu roku, je možné jeho minutovou dovolenou zaokrouhlit dle Vašich potřeb.

[Nastavení → Výpočet nároku na dovolenou → kliknout kurzorem myši na požadované pravidlo nároku na dovolenou → Zaokrouhlení spočteného nároku na dovolenou]

 

✓ Možnost určit procentuální část práce přesčas jdoucí do odpracované doby a přesčasového účtu

Vylepšení možnosti přesčasové práce.

[Nastavení → Pracovní pravidla → kliknout kurzorem myši na požadované pracovní pravidlo → Přesčasy]

 

✓ Možnost zaokrouhlit pozdní příchody či brzké odchody

[Nastavení → Pracovní pravidla → kliknout kurzorem myši na požadované pracovní pravidlo → Zaokrouhlování]

 

✓ Vylepšení plánovače směn

Vylepšili jsme pro Vás bilanci pro přesnější zobrazení povinnosti a plánování.

[Docházka → Modul: Směny → Typ přehledu: Měsíc/Rok → označit požadované dny a najet na ně kurzorem myši pro zobrazení bilance]

 

✓ Podpora systému

Aby naše komunikace při nastavování systému byla co nejpohodlnější a nejefektivnější, rozšířili jsme podporu o 2 nové funkce:

– Vzdálená podpora
Skrze vzdálený přístup Vám náš pracovník podpory pomůže s nastavením systému přímo na Vaší obrazovce počítače.

– Formulář pro zpětnou vazbu
Pokud nám budete chtít zanechat zpětnou vazbu, můžete tak učinit skrze tento formulář. Napište nám prosím do formuláře vše, co bychom pro Vás mohli zlepšit.

[Podpora → Kontaktujte nás → Vzdálená podpora / Formulář pro zpětnou vazbu]

 

Online průvodce systémem

Online průvodce systémem Vám pomůže se základním nastavením systému. Ocení jej zejména začínající uživatelé, které provede krok za krokem nastavením důležitých funkcí.

[Přehled + v dalších hlavních záložkách → vpravo dole na obrazovce kliknout levým tlačítkem myši na modrou bublinu s otazníkem]