Vážení uživatelé docházkového systému iTA,

rádi bychom Vás informovali o nejnovějších funkcích a vylepšeních, které přinesla poslední aktualizace systému iTA v2.3.0.
Tato aktualizace je výsledkem našeho úsilí poskytovat Vám co nejkvalitnější služby. Věříme, že nové funkce zlepší Vaše uživatelské zkušenosti a usnadní Vaši každodenní práci. Všechny změny a opravy se projeví automaticky.

Přečtete si podrobnosti níže a objevte všechny novinky, které pro Vás máme!

 

Vylepšení tabulek

Pro práci se seznamy – ať už jde o Vaše zaměstnance nebo nastavení – používáme tabulky. Ty jsme pro Vás vylepšili, aby práce s nimi byla jednodušší a efektivnější, abyste mohli zobrazit více dat, lépe filtrovat a seskupovat. Veškeré funkce, které znáte ze svého tabulkového editoru najdete nyní i v nových tabulkách.

Více informací →

 

Nový grafický editor šablon reportů a exportů

Protože reportovací funkce jsou základ každého docházkového systému a jelikož potřeby každého zákazníka jsou individuální, doplnili jsme editor šablon pro reporty a exporty o možnost grafického editoru pro snadnější úpravu šablon Vašich reportů.

Více informací →

 

Export dat z tabulek

Nové tabulky přinášejí ještě jedno zásadní vylepšení. Umožňují export dat tak, jak je vidíte na obrazovce – tedy do formátů PDF (pro snadný tisk) a souborů aplikace Excel (ale i Libre Calc), které můžete dále upravovat. Takto exportovaná data můžete využít např. když potřebujete rychle vytisknout seznam zaměstnanců.

Více informací →

 

Lepší plánování dovolené v dalším roce
Možná, že ve Vaší firmě oceníte, když víte již s předstihem, jak si Vaši zaměstnanci budou plánovat svoji dovolenou. Díky nové funkcionalitě bude pro Vás i zaměstnance toto plánování jednodušší. Systém nyní predikuje, kolik dovolené dostanou Vaši zaměstnanci v příštím roce a tuto dovolenou zobrazuje při plánování – budete tak mít přehled, kolik dovolené vlastně můžete vyčerpat i v tom následujícím roce.

Více informací →

 

Oprava chyb a drobná vylepšení

Ačkoliv děláme vše pro to, abychom náš SW dodali v té nejvyšší kvalitě, ani nám se chyby nevyhýbají. V nové verzi v2.3.0 jsme opět opravili desítky drobných chyb. Možná jste je ani nezaznamenali, ale pokud ano, tak věřte, že ty z následujícího seznamu Vás již obtěžovat nebudou.

Seznam opravených chyb →