Interiérové digitální hodiny

/Obchod/Interiérové digitální hodiny

Digitální hodiny MOBATIME v různých designech

Interiérové digitální hodiny MOBATIME vynikají kvalitou zpracování, spolehlivostí a dlouhou životností. Tyto světelné hodiny najdou využití zejména ve školách, v nemocnicích, ve veřejných budovách, průmyslových objektech, na sportovištích, v televizních a rozhlasových studiích, v budovách veřejné dopravy, ale i v menších instalacích jako autonomní hodiny.

Naše digitální hodiny disponují vysokou variabilitou designu, možnostmi způsobu synchronizace a doplňkovými funkcemi. Digitální hodiny zobrazují kromě času také datum, teplotu nebo mohou fungovat jako stopky.

Hledáte-li světelné hodiny pro větší interiéry, prohlédněte si také naši nabídku venkovních nástěnných hodin.

 • Digitální hodiny řady DC jsou vysoce odolné hodiny určené pro použití v interiérech. Univerzální vlastnosti vyhoví požadavkům na většinu běžných aplikací.
 • Digitální hodiny v nerezovém rámu SLH-DC jsou speciálně navržené pro operační sály. Hodiny se vyznačují snadnou údržbou, lze je jednoduše omývat vodou a čistícími prostředky. Typové označení SLH-DC hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: SLH-DC.57.6.W.N.N.NTP Šestimístné digitální hodiny, výška číslic 57/38 mm, displej bílý, zobrazuje hodiny, minuty a sekundy, nástěnná montáž, ethernet verze, synchronizace protokolem NTP, napájení 230 VAC, nerezový rám.
 • Hodiny řady ALU-DC jsou obdélníkové digitální hodiny určené pro použití v interiérech. Jedná se o elegantní, velmi štíhlé a lehké hodiny pro zobrazení času a data. Typové označení ALU-DC hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: ALU-DC.100.6.R.N.N.MBL Digitální hodiny, sedmisegmentový displej, výška číslic 100 mm, šestimístné, zobrazující hodiny, minuty a sekundy (HH:MMSS) resp. den, měsíc a rok (DD.MM.RR), jednostranné, nástěnná montáž, synchronizace MOBALine, napájení ze sítě.
 • Venkovní nástěnné hodiny řady DE
  Vysoce odolné digitální hodiny řady DE.S jsou určené pro použití v interiérech, zejména do tělocvičen a sportovních hal. Hodiny jsou speciálně vyvinuté, aby odolaly úderům míče. Příklad objednávky: DE.S.180.4.R.N.N.STD.RAL9005 Digitální hodiny řady DE.S, výška číslic 180 mm, čtyřmístné, červený displej, jednostranné, nástěnná montáž, standardní verze – autonomní / MOBALine / min. impulsy 24 VDC, černý rám RAL 9005.
 • DA hodiny se sekundovým kruhem nabízejí současný a funkční design. Díky univerzálnosti najdou uplatnění ve většině běžných aplikací. Typové označení DA hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: DA.57.6.Y.N.N.STD.silver Šestimístné digitální hodiny, výška číslic 57/38 mm, displej žlutý, zobrazuje hodiny, minuty a sekundy, nástěnná montáž, standardní verze, stříbrný rám.
 • Digitální hodiny světových časů umožňují zobrazení aktuálního času na různých místech ve světě. Hodiny lze umístit do interiéru; provedení do exteriéru na dotaz. Typové označení TZI hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: TZI.57.4/4.PG.V.N.N.NTP Ukazatel světových časů typ TZI, výška číslic 57 mm, 4 číslice, 4 časové zóny, barva displeje pravá zelená, vertikální uspořádání, jednostranné provedení, nástěnná montáž, Ethernet verze, synchronizace protokolem NTP, napájení 230 VAC.
 • Digitální displej řady DT je univerzální digitální displej pro zobrazení času, data a až tří teplot. Využití je možné v exteriérech i interiérech.
 • Kalendářní hodiny řady DK jsou vhodné pro zobrazení více informací současně. Displej zobrazuje čas, datum, teplotu a funkci stopky pro měření času. Na jednom displeji možnost střídání údajů ve třech jazycích. Typové označení DK hodiny pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: DK.57.6.R.N.N.STD.black Digitální hodiny s kalendářem, šestimístný displej, výška číslic 57/36 mm, zobrazení hodin, minut a sekund, barva displeje červená, jednostranné, nástěnná montáž, standardní verze - autonomní / MOBALine / min. impulsy 24 VDC, černý rám.
 • Interiérové LCD hodiny jsou štíhlého provedení, vyznačují se výborným kontrastem zobrazovaných údajů s velmi dobrou čitelností ze všech úhlů pohledu.
 • Doplňky

  160
 • Díky digitálním hodinám řady ECO-DC získáte vysoce kvalitní produkt při zachování příznivé ceny. Elegantní plastové hodiny jsou vhodné pro většinu běžných aplikací v interiéru.