Venkovní hodiny

/Obchod/Venkovní hodiny

Hodiny, které vídáte v ulicích českých měst, mnohdy pocházejí z dílen MOBATIME. Exteriérové hodiny jsme dodali například do památkové rezervace v centru Prahy, stejně jako do dalších částí hlavního města. Celkem v Praze najdete více než 400 venkovních hodin MOBATIME.
Naše venkovní hodiny jsou k vidění také na hlavním brněnském náměstí, poblíž Brněnského orloje, i v některých dalších částech největších českých měst. Dodávali jsme také exteriérové zobrazovače času a jiných dat do Ostravy, Prostějova, Karlových Varů, Šternberka, Plzně, Litvínova, Kroměříže, Opavy nebo Karviné.

  • Kulaté nebo čtvercové analogové hodiny METRO jsou přirozenou dominantou každého prostranství. Hodiny se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností i v nepříznivých klimatických podmínkách. Typové označení METRO hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: METRO 232.MP.50.T.K.C11 Exteriérové kulaté hodiny, podružné, řízené a monitorované moderním systémem METROpolis s vestavěným přijímačem pro bezdrátovou komunikaci, napájení ze sítě veřejných hodin, 100 - 240 V, průměr číselníku 50 cm, třístranné, montáž na sloup, design číselníku C11.
  • Kulaté analogové hodiny METROcity zajišťují maximální funkcionalitu zejména díky moderním technologiím, dálkovému řízení a automatické diagnostice. Typové označení METROcity hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: MC.MP.70.C.K.C21.RAL9007.LED Exteriérové podružné hodiny, řízené a monitorované systémem METROpolis, průměr číselníku 70 cm, čtyřstranné, montáž na sloup, černé minutové značky, bílý podklad, šedý hliníkový rám, podsvětlení LED.
  • Kulaté nebo čtvercové analogové hodiny METROLINE jsou vhodné pro vnitřní i venkovní montáž. Hodiny se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností. Typové označení METROLINE hodin pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: METROLINE.MLQ.A.50.D.B.300 Exteriérové podružné čtvercové hodiny, řízené minutovými impulsy, průměr číselníku 50 cm, dvoustranné, montáž boční konzolou, design číselníku 300.
  • Venkovní nástěnné hodiny řady DE
    Venkovní nástěnné hodiny řady DE jsou vysoce odolné venkovní digitální hodiny určené zejména pro použití v exteriérech. Jsou vhodné k instalaci na veřejná prostranství i do prostorných interiérů. Venkovní nástěnné hodiny MOBATIME pro vás vyrobíme na míru dle vašich požadavků a preferencí. Nabízíme vyhotovení ve velkém množství dekorů. Venkovní hodiny z řady DE vynikají speciálními funkcemi, jako je zobrazení datumu a teploty. K těmto venkovním hodinám nabízíme i doplňky (teplotní čidla, dálkové ovladače a další). Venkovní hodiny naší značky jsou univerzálně využitelné, odolné, kvalitní a disponují užitečnými funkcemi. Typové označení nástěnných venkovních hodin řady DE pro objednávku naleznete zde Příklad objednávky: DE.180.4.R.N.N.STD.RAL9005 TP 30m Digitální hodiny, výška číslic 180 mm, čtyřmístné, červený displej, jednostranné, nástěnná montáž, standardní verze – autonomní / MOBALine / min. impulsy 24 VDC, černý rám RAL 9005, 1 ks teplotní čidlo IP 66 s kabelem délky 30 m.
  • Digitální displej řady DT je univerzální digitální displej pro zobrazení času, data a až tří teplot. Využití je možné v exteriérech i interiérech.